Ücretsiz VDS Paketleri Kullanım Kuralları

 

  1. Ücretsiz VDS Paketleri süre sınırlı olup süre sonunda ücretli pakete geçişi yapılıp aylık ödemesi yapılmayan hizmetler iptal edilir. İptal edilen hizmete bağlı sunucu verileri geri getirelemeyecek şekilde silinecek olup oluşabilecek veri kaybından Kalite internet bilgisayar ve uygulama sorumlu tutulamaz.
  2. Ücretsiz VDS ile hizmet kalitemizi ve sunucu performanslarını görmeniz için düzenlenmiş bir kampanyadır. Kampanya için verilen sunucular üzerinde yasa dışı işlemler yapmanız yada sunucu için zararlı olabilecek faaliyetlerde bulunmanız durumunda hizmetiniz iptal edilecektir.
  3. Ücretsiz VDS hizmeti için IP adresi tahsis ücreti alınmaktadır. bu ücret size özel IP adresinin Sanal sunucunuz üzerine tanımlanması için gereklidir. ayrıca bu ücret ile sunucu üzerinde yapacağınız her tür işlemden ödeme yapan kişinin sorumluluğunda olmasını sağlamak için 5 TL'lik bir ücret belirlenmiştir. bu ücret hiçbir şekilde geri iade edilmez.
  4. IP tahsis ücreti için ödediğiniz ücretin faturası posta yoluyla her ayın 20'sinde gönderilir. kargo ile fatura istemeniz durumunda kargo ücreti faturanıza yansıtılacaktır.
  5. Bu kuralları sipariş aşamasında kabul etmediğiniz sürece siparişiniz alınmayacaktır. Kuralları kabul ettiğinize ilişkin bilgiler faturanız yer alacaktır.
  6. Kalite internet Bilgisayar ve Uygulama bu maddeler üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.