Vps Vds Sunucu Özellikleri

Kalitehost VPS-VDS Kontrol Özellikleri

Tek Tıkla işletim Sistemi Kurabilme

Centos, Ubuntu, Fedora, Debian, Suse Linux Dağıtımları için 36 farklı versiyonunu herhangi bir kod ve ayar bilgisi gerekmeden 2 dakika içinde kurulumunu yapabilirsiniz.

Sınırsız Format ile Yeniden Kurulum

kullandığınız işletim sistemini yeniden kurmak farklı bir işletim sistemine geçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. sınırsız format atıp işletim sistemleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Ücretsiz Kontrol Panel Kurulumu

cPanel, Plesk, Webmin, Centos Web Panel, ISP Config gibi Hosting Kontrol Panellerini ücretsiz olarak kurabilir dilediğiniz kadar yeniden kurulum yapabilirsiniz.

Açma/Kapatma ve Yeniden Başlatma

Size tahsis edilen sunucu üstünde tam erişimin en büyük özelliği istediğiniz zaman sunucuyu erişime kapatabilir istediğiniz zaman açabilirsiniz. herhangi bir sorun olması durumunda yeniden başlatabilirisiniz

Anlık istatistikler

Gelişmiş ve Detaylı olarak Anlık, Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak işlemci, RAM, HDD ve trafik kullanımı gibi detaylı bilgileri kolayca öğrenebilirsiniz.

Servis Durum Kontrolleri

VPS Sunucunuzdaki çalışan Http, Mail, SSH gibi servislerin durumlarını anlık olarak kontrol edip herhangi bir sorun olması durumunda müdahale yapabilirsiniz.
Kalitehost VPS - VDS Kontrol Paneli Özellikleri