İade Sözleşmesi

Kalite İnternet Bilgisayar ve Uygulama (Kalitehost.com) üzerinden verilen alan adı, SSL, Sunucu Barındırma, IP Adresi, Kurulum için istenebilecek diğer masraflar ve Özel yazılım hizmetleri hariç tüm hizmetlerimizde 15 gün içinde şartsız 100% iade kabul edilmektedir. 30 gün içinde iade etmek isterseniz ilgili hizmetin aylık kullanım bedeli hesap edilip vergi oranı düşüldükten sonra kalan bedel müşteriye iade edilir.

Faturası gönderilen ürün ve hizmetlerin fatura aslı geri gönderilmediği sürece iade işlemi yapılamaz. Fatura gönderim ücretleri müşteriye ait olup elimize ulaşmayan posta kaynaklı sorunlardan dolayı sorumluluk müşteriye aittir.

30 günden daha uzun süre sonra iade kabul edilmemektedir. oluşabilecek hata ve eksiklikler garanti kapsamında olup Kalite İnternet Bilgisayar ve Uygulama (kalitehost.com) sorumluluğundaki hizmetin kullanılamaması nedeniyle eksik kullanım kaybının giderilmesi için hizmet anlaşmasının sonuna ilgili süre eklenir.

Hazır tema ve web yazılım uygulamalarının iadesi

Kalitehost.com sitesi üzerinden verilen Hazır internet sitesi tema ve hazır internet sitesi yazılımlarını memnun kalmadığınız takdirde 10 gün içinde faturasının aslını iade etmek şartı ile 100% iade alabilirsiniz, sipariş alındıktan 10 gün geçtikten sonra iade kabul edilmemektedir.

İade kabul edilmeyen hizmetler

indirim kodu kullanılan siparişlerde iade kabul edilmemektedir.

Alan adı Kaydı, Sunucu Barındırma, SSL sertifikası, Müşteriye Özel Yazılım, Sipariş aşamasında ilgili hizmetin kurulumu için istenilen diğer masraflar ile Ücretli Destek hizmetleri iade kapsamında değildir.